W dniu 23 lutego 2016 roku w naszej hodowli przyszły na świat szczenięta rasy Bichon frise. Urodził się piesek i suczka, których rodzicami są Champion Polski PETRUS z Rezydencji Bichonne (FCI) oraz nasza WERA. Odbiór szczeniąt planowany jest ok. 30 kwietnia 2016 roku. Szczenięta będą zaszczepione i odrobaczone stosownie do wieku. Wraz ze szczeniaczkiem otrzymacie Państwo metryczkę, książeczkę zdrowia, wyprawkę z karmą, umowę kupna oraz informację na temat żywienia, pielęgnacji i profilaktyki bichonka.

 

W dniu 27 lipca 2015 roku w naszej hodowli przyszły na świat kolejne szczenięta fantastycznej rasy Bichon Frise. Urodziły się 3 pieski i 1 suczka, których rodzicami są Champion Polski PETRUS z Rezydencji Bichonne (FCI) oraz WERA BLANCHE Quinn Blanche z Marysina. Szczenięta w dniu odbioru ok. 26 września 2015 roku będą zaszczepione i odrobaczone stosownie do wieku. Wraz ze szczeniaczkiem otrzymacie Państwo metryczkę, książeczkę zdrowia, wyprawkę z karmą, umowę kupna oraz informację na temat żywienia, pielęgnacji i profilaktyki bichonka.
 

W dniu 12 lipca 2014 roku w naszej hodowli urodziły się pierwsze szczenięta rasy bichon frise. Rodzicami szczeniąt zostali Ch.Pl. Laue's Troll Clever Champ oraz WERA BLANCHE Queen Blanche z Marysina (FCI). Na odpowiedzialnych, kochających właścicieli czeka piesek i suczka. Zdjęcia szczeniąt zamieścimy wkrótce w galerii.

W dniu 18 sierpnia 2013 roku nasza bichonka WERA brała udział w wystawie psów rasowych organizowanych przez Oddział Związku Kynologicznego w Toruniu. W klasie pośredniej uzyskała ocenę doskonałą, złoty medal, Zwycięzcę, Zwycięzcę Rasy oraz otrzymała wniosek na Championa Polski.

W dniu 09 czerwca 2013 roku nasza bichonka WERA brała udział w 50 krajowej wystawie organizowanej przez Oddział Związku Kynologicznego w Lublinie. Występując w klasie młodzieży zajęła I lokatę, uzyskując ocenę doskonałą oraz złoty medal. Sędziowała Pani Butkiene Jurate z Litwy.
Na wystawie krajowej w Dobrym Mieście WERA otrzymała ocenę doskonałą oraz brązowy medal.
W dniu 23 marca 2013 roku na wystawie krajowej w Nowym Dworze Mazowieckim nasza bichonka WERA debiutowała w klasie młodzieży uzyskując ocenę doskonałą oraz srebrny medal. Sędziowała Pani Bogusława Szydłowicz - Polańczyk.
_________________________________________________________